Elbise Modelleri 2018

  • 05 Haziran 2017
  • 164 kez görüntülendi.

2018 senesinde diğer senelerden biraz farklı bir günlük elbise modası ile karşı karşıya olacağız. Daha çok günlük elbiselerde çiçek desenler, daha canlı renkler ön plandadır. Özellikle sıcak hava daha da rahat kıyafetler giyme isteği yaratır. Kıyafet dolabının kapağı her açıldığında kurtarıcı olarak günlük elbiseleri görürüz.

Günlük elbiselerde en önemli faktör rahatlıktır. Fakat korkmayın gündüz giydiğiniz rengârenk çiçekli böcekli salaş elbisenizi bir kemer ve yanınıza alacağınız belki bir topuklu ayakkabı ile gece şıklığına dönüştürebilirsiniz. 2018 yaz günlük elbise modasının olmazsa olmazı; omzu açık elbiseler. Uzun elbiseler, kısa elbiseler, midi elbiseler hiç fark etmiyor, omuzlar her daim açık bırakılıyor. Bu modadan faydalanmak için omuz yapısına dikkat etmek gerekiyor. Bu kıyafetler omuz yapısını iyice geniş göstermekte.

2018 Gece Elbiseleri

2017 gece modasında çiçekli abiyeler oldukça modaydı bu modayı 2018 yaz modasında da göreceğiz fakat 2018 gece modasında bu çiçekli moda yerini çiçekten ziyade ağaç dallarına, yapraklara daha çok rastlayacağız. Renkler geçen yılın etkisini korumaya devam ediyor daha çok soft tonlar göreceğiz. Somon, pastel pembe, mavi ve sarı renkleri 2018 gece elbise modasının her yerinde görmekteyiz. 2018 abiye şıklığında daha çok yuvarlak yaka ön planda olacak. Ayrıca pul payet boncuk bu sezonda modacıların vazgeçilmezleri arasında yer alacak. Tül gibi hafif kumaşların yanı sıra 2018 gece şıklığında en çok ön planda olan kumaş türü ise tafta. Bu kumaş, soft renkler ve dar kalıplar ile birleştiğinde oldukça sade ve şık bir görünüm elde etmemizi sağlıyor. 2018 senesinin moda etek boyu yerlere değen etek boyudur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ