Home / Moda / 2018 Pembe Gelinlik Modelleri

2018 Pembe Gelinlik Modelleri

2017 yılı itibariyle içinde yaşadığımız bu yılın özellikle kıyafet tarzlarında çığır açacak değişikliklerin, değişimlerin ve yeniliklerin olduğunu söylemek çok mümkün. Kıyafet modasının özel estetik alanı olan gelinlikler için de aynı şeyi söyleyebiliriz. Gelinler için çok özel ve güzel bir gün olarak hayal edilen düğün de giyecekler gelinlikler çok önem kazanıyor. En doğru ve güzel olanı bulmak ise günümüzde artık çok kolay hale geldi. 2018 pembe gelinlik modelleri de bu kolaylığı sağlayan kıyafet modasına uyum gösterdi. Hele ki pembe renge özel ilgisi olan gelinler tarafından daha çok ilgi görüyor. Birçok gelinlik tasarımcısı ve üretici olunca pembe renk gelinlik modelleri de revaçta oluyor. Binlerce gelinliğin üstünde görmeye alıştığımız pembe renk gelinliklerle ilgili ayrıntıyı yazımız devamında bulabilirsiniz.

İlgi Çeken Güzel Tasarımlar

Gelinler son yıllarda renkli gelinliklere özel ilgi göstermeye başladılar. Marjinal bir hava katan renkli gelinlikler arasından ise en çok tercih edileni pembe renk gelinlikler oluyor. Pek çok gelinlik tipi ile uygunluk gösteren pembe gelinler tarafından en çok tercih edilen gelinlik oldu. Beyaz gelinliğin asaletinden geçişini üstlenen pembe gelinlikler önümüzdeki yıllarda da gelinler tarafından tercih edilecek gibi duruyor. Beyaz rengi de anımsatması sebebiyle de pembe gelinlikler son zamanlar da çok fazla ilgi ve talep görüyor.

Uygun ve Uyumlu Modeller

Gelinler tarafından özellikle prenses modellerinde pembe renk gelinlik tercih ediliyor. Prenses model gelinliklerin kabarık ve ihtişamlı olması sebebiyle pembe renk ile de uyumlu bir şekilde iç içe geliyor. Yine gelinler tarafından tercih edilen başka bir model ise straplez tarzı gelinliktir. Zarafeti simgeleyen, fiziği oraya çıkaran bu gelinliklerde de pembenin tonları daha çok tercih ediliyor. Eğer mümkünse özel dikim gelinliklerde de yeri ve uygunluğuna göre pembe tonları kendi tercihinize göre seçerek yaptırabilirsiniz. Günümüz şartlarında pembe rengi birçok gelinliğin yapılışında uyumlu bir hale getirmek mümkün oluyor. Mümkün görünmeyen gelinlik modellerinde bile belirli kısımlara pembe tonları işlenerek gelinlik ile uyumlu bir hale getiriliyor.

About admin

Check Also

2018 Geceleri İçin Abiye Elbise Modelleri

Yaz gecelerinde birbirinden oldukça farklı tasarım elbiseler ve abiye elbise kombinasyonları rahatlıklarından ötürü tercih edilmektedir. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir