Home / Moda / 2018 Geceleri İçin Abiye Elbise Modelleri

2018 Geceleri İçin Abiye Elbise Modelleri

Yaz gecelerinde birbirinden oldukça farklı tasarım elbiseler ve abiye elbise kombinasyonları rahatlıklarından ötürü tercih edilmektedir. Bu yaz da her yaz olduğu gibi yenilenmiş ve değişik tasarımlarla ortaya çıkarılmış olan abiye elbiseler, düğünlerde, kına gecelerinde, sünnetlerde, nişanlarda ve doğum günü partilerinde dikkat çekmektedir. Yaz gecelerine damga vuracağınız abiye elbise modelleri bu yıl da geçen yıllarda olduğu gibi oldukça geniş bir renk skalası arasından, kalite ve uygun fiyatlı abiye elbiseler arasından tercih edilebilmektedir.

Yaz Gecelerinde En Çok Tercih Edilen Abiye Elbise Modelleri

Renk, desen, model, kumaş ve kalite tercihine göre abiye elbise modelleri farklılık göstermektedir. Abiye elbise severlerin kendi zevkine göre bir elbise diktirmesi ya da hazır elbiselerden kendi zevkinize göre olanını seçebilmesi imkânı sunulmaktadır.

  • Omuz omuzlu ve askısız elbise modeli: Yaz gecelerinde çok ağır abiyeler tercih etmek istemeyen ve uçuş uçuş abiyeler tercih etmek isteyen bayanlar, omuz dekolteli ve şifon kumaştan yapılmış genellikle rengârenk ya da çiçek desenleri olan bu abiye elbise modelini tercih etmektedirler.
  • Sırt dekolteli ve askılı abiye elbise modeli: Yaz gecelerinde bile feminen görüntüsünden taviz vermek istemeyen bayanlar ve şık bir görüntüye sahip olmak isteyen, tüm dikkatleri girdiği ortamda üstüne toplamak isteyen bayanlar bu sırt dekolteli askılı şık abiye elbise modelini tercih etmektedir.
  • Dizüstü ve uzun kollu abiye elbise modeli: Yaz gecelerinde dahi kendi tarzından ödün vermeyen bayanların, saçlarını at kuyruğu şeklinde toplayarak bu elbise ile kombinleyen bayanlar bu dizüstü ve uzun kollu abiye elbise modelini seçmektedir.
  • Tüm bunlara ek olarak yaz gecelerinde en çok açık renkli, çiçekli abiye elbiseler tercih edilirken, tarzından ödün vermeyen bayanlar yaz gecesinin sıcaklığına rağmen siyahın asilliğinden vazgeçmemektedir.

Abiye Elbise Modellerinin Fiyatları

Yaz gecelerinde olan düğünlerde, kına gecelerinde, sünnetlerde, doğum günü partilerinde en çok tercih edilen elbiseler abiye elbiselerdir. Bu abiye elbiseler desenlerine göre, modeline göre, kumaşın kalitesine göre, kullanılan kumaşın uzunluğuna ya da kısalığına göre abiye elbise modellerinin fiyat aralığı da değişim göstermektedir.

About admin

Check Also

2018 Pembe Gelinlik Modelleri

2017 yılı itibariyle içinde yaşadığımız bu yılın özellikle kıyafet tarzlarında çığır açacak değişikliklerin, değişimlerin ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir