Home / Dekorasyon / Evinizi Dekoratif Vazolar İle Süsleyin

Evinizi Dekoratif Vazolar İle Süsleyin

Sadece içine çiçek koymaya yaramayan, dekorasyonda oldukça şık duran bir parça olan vazolar değişen tarihle birlikte daha minimal dokunuşlarla kullanıcılarının beğenisini kazanıyor. Modern algı amaçlayan dekorasyonlarda küçük dokunuşlar yaratmaya sağlayan vazolar farklı ebatları ile de göz doldurmaktadır.

Yeni modeller arasında minimal çizgiler ön planda olsa da vazo modasında istisnai bir durum vardır. Eski tasarımlı olan antika olarak adlandırdığımız vazolar fiyat bakımından yeni olanlardan oldukça pahalıdır ve her yerde görebileceğimiz parçalardan değildir.

Şeffaf ve Sade Tasarımlar

Vazolar genel olarak renkli ve motifli ürünler olarak beğenilir. Şıklık ve değişiklik amacı ile üretilmiş olan şeffaf vazolar gösterişli tasarımların aksine daha sade ve oldukça şık bir duruş sergilemektedir. İçine konulan ürünleri göstermesi ve şeffaf olması sebebiyle aynı zamanda bu vazolar kullanıldığı alanda havadar, ferah ve temiz bir mekân algısı yaratmaya yardımcıdır.

Her Mekana Uygun Modeller

Vazo modeline göre kullanım alanında değişiklik gösterir. Büyük gösterişli bir vazo salonlar için daha müsaitken küçük sevimli renkli vazolar ofislerde masa üstünde ya da mutfaklarda dekorasyonun bir parçası olarak rahatlıkla kullanılabilir.

Ayrıca hobi edinen kimseler kendi vazolarını tasarlayabilir ve yapabilir. Vazolar için fiyat aralıkları oldukça makul bir düzeyden başlamaktadır. Zücaciye tarzı bir dükkândan 3 liraya da vazo alınabilir. Antika olarak satılan daha gösterişli vazolar içinse neredeyse minik bir servette ödenebilir.

About Dekor

Check Also

Oldukça Dekoratif Puf Minder Yapımı

Merhaba kadindamoda.com takipçileri. Bu yazımızda eviniz için şık ve oldukça kullanışlı kendin yap dekoratif puf minder …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir