Home / Moda / Püsküllü Panço Modelleri

Püsküllü Panço Modelleri

Örgü modelleri arasında oldukça farklı modelleri de görebilirsiniz. Pançolar en beğenilen örgü modelleri arasında yer alırlar. Özellikle püsküllü panço modelleri kadınlar tarafından aranan modellerdendir. Sizlerde rahat ve şık görünümlü panço modeli isterseniz, bunu yapmaya başlayabilirsiniz. Bu modeli yapabilmek için 2 numara tığ kullanmanız iyi olacaktır. Oldukça şık gözüken bu örgü panço modeli özellikle kot pantolonlar çok iyi bir uyum içindedir. Bu modeli ayrıca kemer gibi aksesuarlarla da kullanabilirsiniz. Bu şekilde havalı ve trend bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Püsküllü Panço Modelleri Yapılışı:

Bu modeli yapabilmek için öncelikle tasarlayacağınız motiflere karar vermeniz gerekir. Daha sonra 27 tane 17X17 ölçülerindeki motiflere yeşil çiçekler yaparak işleme başlayabilirsiniz. Daha sonra çevresini saracak şekilde kahverengi iplik ile kare oluşturacak şekilde zincirlerle tamamlayın. Bu şekilde dokuz motifi birleştirin. Aradaki üçüncü motifin arasını kol açıklığının yer alması için açık bırakın. Arka bölge için 9 motifi birleştirin. Tekrar diğer kol bölgesi için, açıklık bırakın. En son aşama olarak 9 motifi de birleştirin. Daha sonra buralara saçak oluşturarak, panço yapımı işlemini tamamlayın. Evde panço yapımı işte bu kadar basit bir biçimde tamamlanmaktadır. Sizlerde 250 gram ip ile böyle bir panço ortaya çıkarabilirsiniz. İstediğiniz renkleri seçebileceğiniz bir panço modelidir. Ama en iyi sonuçları siyah ve fıstık yeşili kullanımıyla alabilirsiniz.

About admin

Check Also

2018 Pembe Gelinlik Modelleri

2017 yılı itibariyle içinde yaşadığımız bu yılın özellikle kıyafet tarzlarında çığır açacak değişikliklerin, değişimlerin ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir