2014-2015 Sonbahar Kış Modası

Türkiye’de yapılan ve Türkiye giyim sanayicileri derneğinin katkıları ve destekleri ile yapılan konferansta 2014-2015 sonbahar kış modası görücülere sunuldu. Yapılan açıklamada birden fazla kişinin tecrübeleri baz alınmış ve bitirmeye kalktığımız 2013 yılından daha farklı renkler ve modeller ile ön plana çıkmaya hazırlanılıyor.

 Kış modasında her ne kadar renkli parçaları görseniz de asil asaletin koyu metalik renklerde olduğu söylenilmiş. Metal ve gri tonlarındaki renkli farklılık yaratmak adına sıkça kullanılacak ve kışa uyumlu bir kombin yapılacaktır.

Renklerde neler var diye baktığımızda ise mavi yeşilin tonlarını görüyoruz. Yeşilin her tonu kadına yakışan ve çok asil olan bir renktir. Dolayısıyla da sizler bu her iki rengi doğru kullanmanız neticesinde harika bir şekilde kendinizi öne çıkarmış olacak ve kıyafetleriniz ile göz doldurmuş olacaksınız. Mavi ise kombini biraz daha zor olan ve spora kaçan bir renktir. Günlük şıklık arıyorsanız mavi tam uyumlu olabilir ama gece şıklığı istiyorsanız o halde yeşil rengi zümrüt yeşili tonlarını da tercih edebilirsiniz.

2014- 2015 kış modasında biraz daha asi ve özgürlüğüne düşkün kadın profili görüyoruz. Birçok modacı temalarında bunu işliyor ve katalog çekimlerini dahi bu yönde yapıyor. Yani kadın hem güzel, hem de asi olabilirin imaji bu kombinler ile çok güzel şekilde verilmiş oluyor.

Sizler asi ve özgür olmayı sever misiniz bilemeyiz ama bu kış ve önünüzdeki yıl biraz daha koyu renklere hâkim olabilirsiniz. Elbette kırmızı giymek isterseniz kimse sizi tutamayacak ama sezonun renklerinden de caymamanızı öneririz. Modaya uyum sağlamak ve şık olmak aslında hiç zor değil. Ufak tefek detaylar yakalanır ve harika tasarımlar ile her kadın olmak istediği görüntüye kavuşur.

Dilerseniz bir önce ki konumuz olanSonbahar Kış Eldiven Bere ve Atkı Modelleri başlıklı içeriğimiz 2014 atkı ve bere modelleri, bayan atkı modelleri ve bayan bere modelleri hakkında detaylı bilgi verilmektedir.

Etiketler